Koncepcje imprez firmowych

Impreza techno

Techno jest nierozerwalnym ogniwem łączącym świat sztuki ze światem wysokich technologii. Słowo „twórczość” jest wieloaspektowe i każdy może znaleźć w niej to, co jest skierowane konkretnie do niego, kreatywność to sztuka tworzenia, powoływania i budowania nowego świata wokół siebie.

Podczas wieczoru w stylu techno właśnie to zrobimy – stworzymy coś nowego.
Jest to koncepcja, w której zaawansowane technologie i sztuka przeplatają się i tworzą harmonijną całość.PROGRAM WYDARZENIA


  • Gra w quiz online "Technologie i sztuka";
  • Wysokotechnologiczny team building z arteterapią;
  • Strefy gier;
  • Stworzenie wystawy obiektów artystycznych „Stwórz własną sztukę”;
  • Występ zespołu muzycznego.

WARSZTATY I STREFY AKTYWIZACJI


Robotyka
Goście imprezy będą musieli podzielić się na drużyny, a następnie przy pomocy specjalnego konstruktora stworzyć własne roboty, które będą rywalizować w wyścigach.

Stwórz własną sztukę
W tej strefie zespoły będą tworzyć własne obiekty artystyczne z oferowanych materiałów lub własne obrazy.

Strefa "Gry umysłowe"
Specjalne urządzenie odczytujące aktywność mózgu za pomocą czujnika przymocowanego do głowy gracza zamienia intensywność aktywności umysłowej na ukierunkowany ruch markera - specjalnej piłki unoszącej się w powietrzu. Zadaniem gracza jest przesunięcie tego znacznika na stronę wroga siłą myśli! Rywalizują ze sobą zawodnicy z różnych drużyn.

Neonowy bar
Podczas wydarzenia goście będą mogli skosztować autorskich koktajli.

Atrakcje VR
W strefie VR można zanurzyć się w wirtualnym świecie.DEKORACJA


Na wydarzeniu zrobimy wirtualną wystawę obrazów, wyświetlając je na ścianach.Podświetlana, foliowa strefa fotograficzna skutecznie wpasuje się w klimat wieczoru.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMILetnie Noworoczne