Koncepcje imprez firmowych

Impreza w stylu lat 90

Jedne rzeczy są modne, inne wychodzą z mody, a jeszcze inne są ponadczasowe – jak impreza w stylu lat 90. Lata 90 to nie tylko moda, muzyka, kultowe seriale, to też wolność, niebezpieczeństwo i zmiany.
Na tej imprezie będzie można przypomnieć sobie te lata, znaleźć w nich inspirację do twórczości i życia. Zapomnimy o wszystkich naszych problemach i zanurzymy się w tę imprezę przy dźwiękach ABBY.

Co się czeka

  • Team building jak w latach 90
  • Strefy gier retro
  • Strefy chillu „Cocktail bar” i specjalny food court
  • Wieczorny program
  • Klimatyczna dekoracja

Przywitanie gości

Gości witają lokalne chłopaki i opowiadają, jak się sprawy mają w tej okolicy. Z kim się przyjaźnić, a od kogo trzymać się z daleka. Każdy uczestnik dostanie stare miliony, które będzie można wydać na lokalnym targu. Szczerze polecamy wybrać stylizacje w stylu lat 90, aby ci kolesie przyjęli Was za swoich. Nikt nie chce problemów...

Team building

Musisz zdać test na „równego gościa”, po którym można załatwiać interesy i chodzić na ustawki. W związku z tym przygotowaliśmy kilka wyzwań. Zaczynamy!

Zasady są proste - na wykonanie zadania drużyna ma 10 minut. Niestety nie będzie tu nagród, najważniejsze jest przejście prób i nieokazanie słabości.
Zaczniemy od rozgrzewki – będą to ćwiczenia z gimnastyki. Raz Dwa Trzy! Bądźmy aktywni

Slang

Ta strefa ujawni zoomerów w Twojej firmie, więc przygotuj się, radzimy obejrzeć wszystkie filmy i seriale z lat 90.
Przygotowaliśmy zwroty do przetłumaczenia na współczesny język, jeśli ich nie rozumiesz będzie ci ciężko.

Zamorskie napoje lub Pierścienie Saturna

Wprowadzenie słodkich napojów gazowanych, takich jak Pepsi i Sprite, było nie lada wydarzeniem.

Wszyscy członkowie zespołu muszą kręcić hula hopem i pić pepsi w tym samym czasie. Zadanie polega na wypiciu wszystkich przygotowanych butelek.

Sztafeta sportowa

Sport - to zdrowie! Nie zapomnij, dlatego będziesz musiał przejść przez kilka etapów sztafety.

Na początek wyścig z jajkiem na łyżce. Drugi etap to bieg w workach. Ostatnim etapem jest bieg sztafetowy-taczki. Zadanie: przejść przez wszystkie etapy, a nawet spróbować być szybszym od przeciwników.
Zbierz dolce
Ktoś stracił dużo dolarów, a Ty będziesz ich potrzebował, żeby kupić sobie dżinsy Montana, mikrofon, a jeśli uzbierasz więcej kasy, to BMW.

Zadaniem graczy jest zbieranie pieniędzy przy jednoczesnym odpowiadaniu na pytania. Wygrywa drużyna, która zbierze najwięcej kapuchy.

Łatwe? Uwierz mi, jesteśmy przebiegli. Jeśli gracz spóźni się z odpowiedzią lub poda błędną poczuje porażenie prądem (ale lekkie :)). Wszyscy członkowie zespołu muszą wziąć udział.

Kangurki

Piłeczki kangurki były jedną z ulubionych rozrywek lat 90. Dziś sprawdzimy, na ile byłeś dokładny.
Przygotowaliśmy dla Was swego rodzaju „dołki” (tacki z jajkami) i ponumerowaliśmy te, do których trzeba trafić. Uczestniczą wszyscy członkowie zespołu. Wygrywa drużyna, która trafi najwięcej ponumerowanych dołków.

Celny strzelec

Oczywiście nie oddamy w Wasze ręce prawdziwej broni, ani nawet straszaków. Będziecie musieli operować plastikowym naparstkiem na szyjce plastikowej butelki, aby trafić w cele. Grają wszyscy członkowie zespołu. Wygrywa drużyna, która trafi najwięcej celów.

Guma

Jedna z ulubionych gier dziewcząt, teraz zobaczmy, jak dobrze ją pamiętasz.
Wszyscy gracze muszą przejść przez różne poziomy trudności gry, a im więcej ich przejdą, tym więcej punktów zdobędą. Wszyscy będą skakać!

Teraz nikt tak nie robi

Nasz sposób życia i nawyki bardzo różnią się od tych z lat 90, gracz będzie musiał zapamiętać największą liczbę nawyków z lat 90 w 3 minuty.

W ciągu pozostałych 7 minut – zebrać urządzenia z przeszłości, o których już zapomnieliśmy.
Cóż, przypomnieliście sobie te liche czasy? Finał team buildingu polega na wręczeniu każdej drużynie pamiątkowego zestawu z lat 90-tych. Guma do żucia, tetris, tamagotchi, mirinda.

Strefy gier

Przez cały dzień działać będą strefy, z pomocą których na pewno zanurzysz się w dawną atmosferę.
Kiosk
Czym byłyby lata 90 bez budki, w której można kupić najbardziej nieoczekiwane rzeczy. Tutaj znajdziesz wszystko i możesz wydać gotówkę. Czy to abibas? Biorę!
Gry aktywne:
Palant, policjanci i złodzieje, dwa ognie – przypomnimy wszystko!
Odpoczynek bierny:
Domino, karty, tetris, konsole

Dekoracje

Strefa zdjęć z dywanem, dywanem z gazet lub ścianą z retro telewizorów.
Obraz uzupełnią płyty lub kasety, sprężynki, telefony.
Znajdziemy także dla Ciebie najfajniejszy samochód retro. Poczuj wiatr we włosach!!

Strefa gastronomiczna

W latach 90 z jedzeniem było krucho. Oczywiście nie zostawimy gości głodnych i odtworzymy ówczesny bufet ze wszystkimi słynnymi potrawami.

Wieczorny program

  • Gry oparte na programach telewizyjnych z lat 90
  • Quiz muzyczny Kocham lata 90
  • Karaoke
  • Taniec! Taniec! Taniec! – muzyka tamtych czasów jest legendarna
Letnie