Koncepcje imprez firmowych

Noworoczny teleport


Wiele krajów ma swoje własne tradycje i przygotowania do noworocznego święta – przedstawimy pracownikom firmy najbardziej niezwykłe z nich. Gościom imprezy proponujemy świętowanie Nowego Roku w stylach trzech różnych krajów.


Węgry

Na Węgrzech w pierwszych sekundach nowego roku zwykle gwiżdżą.
Do tego stopnia, że ​​hałas ogarnia całą dzielnicę! I nie gwiżdżą przy pomocy palców czy ust, ale używają dziecięcych gwizdków, flecików i różnych piszczałek. Zwyczaj ten chroni mieszkanie przed złymi duchami i siłami nieczystymi, jednocześnie przyciągając pomyślność i radość do każdego domu i ludzi.W specjalnej strefie węgierskiej aktywności nasi goście będą mogli zapoznać się z tradycjami tego kraju, odwrócić słynną klepsydrę, co zgodnie z tradycją należy zrobić o godzinie 12. Klepsydra zacznie wtedy liczyć nowy, dopiero co nastały rok.

Ponadto goście będą mogli podpalić „słomianą postać” i otrzymać w prezencie beczkę miodu, którą zazwyczaj obdarowuje się nawzajem, aby miłość i szczęście towarzyszyły ludziom
w nowym roku.


Szkocja

Szkocja też ma swoje „ogniste” tradycje!

Zwykle mieszkańcy tego kraju w noworoczną noc chodzą machając ognistymi kulami nad głowami.
Kula symbolizuje słońce, które oczyszcza nadchodzący rok. W związku z tym w tej strefie obowiązkowym elementem programu jest pokaz ognia.

Konieczne jest także zapoznanie się z tradycjami kraju: odśpiewanie piosenki Roberta Burnsa „Auld lang syne” w karaoke, wrzucenie węgla do kominka i gra na dudach.

Hiszpania

Hiszpańską tradycją noworoczną jest zjedzenie 12 winogron.
Po jednym na każde uderzenie zegara. Winorośl w Hiszpanii jest symbolem obfitości
i rodzinnego szczęścia.

Każde winogrono, które goście zjedzą tej nocy, przynosi szczęście na każdy miesiąc nadchodzącego roku.
Hiszpanie gromadzą się tej nocy na ulicach i placach, urządzają pokazy pirotechniczne
i karnawały.

W strefie Hiszpańskiego Nowego Roku goście będą mogli zapoznać się z tradycjami tego kraju, uszyć karnawałowy kostium oraz nauczyć się prawdziwych hiszpańskich tańców.
Program wieczorny

Występy taneczne, podczas których tancerze będą się zmieniać i reprezentować każdy
z krajów.

Quiz dla pracowników z różnymi filmami, muzyką i tańcami. Goście będą musieli odgadnąć, o który kraj chodzi w pytaniu.

Główne wydarzenie wieczoru – trzykrotne powitanie Nowego Roku! Tego wieczoru goście imprezy firmowej dowiedzą się, jak mieszkańcy trzech krajów świętują pierwsze jego sekundy!


Poczęstunek dla gości
Forma wieczoru - bankiet.
Na stołach oprócz standardowego zestawu noworocznych potraw pojawią się tradycyjne przekąski z każdego z przedstawianych krajów.Przywitanie gości
Hostessy w strojach ludowych witają gości.
Każdy gość otrzymuje swój własny „bilet lotniczy”.
Bilet zawiera numer stolika oraz program noworocznego wieczoru.Strefy aktywizacji
Podczas wydarzenia każdy z krajów reprezentowany jest przez własną strefę, w której można zapoznać się z tradycjami i aktywnie w nich uczestniczyć.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMINoworoczne
Made on
Tilda